Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu

Idź do spisu treści

Menu główne

aktual4

Otwarcie naszego Cafe & Bistro ,,U Tkaczy"


Po okresie przygotowań nadszedł oczekiwany oficjalny dzień inauguracji Cafe & Bistro ,,U Tkaczy". To szczególne miejsce na mapie Zgierza utkane zostało z marzeń i codziennego zaangażowania p. Bożenny Piotrowicz, wieloletniej przewodniczącej PSONI Koło w Zgierzu. Na zaproszenie organizatorów w dniu 12.06.2018 przybyli przedstawiciele gospodarzy, w tym m.in. Władze Gminy Miasta Zgierza i Gminy Zgierz, dyrektorzy instytucji kultury, pomocy społecznej i urzędów, przedstawiciele zgierskich spółek komunalnych, Banku Spółdzielczego, księża ze zgierskich parafii oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i przyjaciele Stowarzyszenia.
Uroczystego otwarcia, przecięcia wstęgi dokonali Pan Przemysław Staniszewski - Prezydent Miasta Zgierza, ksiądz kanonik Andrzej Blewiński-Proboszcz Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu oraz Radosław Piotrowicz - Przewodniczący Zarządu Koła, w asyście osób niepełnosprawnych odbywających staż w kawiarni.
Tworząc Cafe & Bistro ,,U Tkaczy", zależało nam by było to miejsce przyjazne dla mieszkańców Zgierza i przyjezdnych gości, a szczególnie dla osób niepełnosprawnych.
Pragniemy, aby to miejsce oddziaływało na wszystkie zmysły, stąd i w dniu otwarcia przybyłych gości staraliśmy się oczarować nie tylko smakiem i sposobem podania serwowanych słodkości, ale również eleganckim wystrojem wnętrza, sonetami wybrzmiewającymi z pianina, miłym towarzystwem oraz rodzinną atmosferą. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie, miłe słowo skierowane pod naszym adresem oraz za życzenia. Obiecujemy iż w naszym menu nigdy nie zabraknie dobrego ciasta, dobrej muzyki i dobrego słowa. Zapraszamy Państwa od poniedziałku - soboty ( w godz. 11-19) do Cafe & Bistro ,, U Tkaczy" w Zgierzu przy ul. Rembowskiego 1.
To naprawdę dobre miejsce i dobre bistro !


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego